Kosmetické studio Bibiana

 

Vítejte v našem růžovém kosmetickém studiu, které zde v Tehovci existuje již 8 let.

Vzniklo po mém dlouholetém působení v oblasti kosmetiky.

Během několika let jsem prošla proškoleními aromaterapeutické masáže, manuelní lymfodrenáže obličeje, laserem, chemickým peelingem, mezoteraopií. Jsem členkou Unie kosmetiček, která pravidelně pořádá konference, školení a přednášky z oblasti kosmetiky, ale i psychologie a dalších oborů, které souvisí s prací kosmetičky. Mohu se proto neustále vzdělávat a informovat se o nejnovějších trendech v oboru. 

V kosmetickém studiu preferuji  kvalitní a razantnější ošetření . Pracuji s řeckou kosmetikou Juliete Armand, která používá moderní látky jako jsou biomimetické peptidy,  kys. hyaluronovou, mořský kolagen, kaviár, antioxidanty ALA (silnější než vit. E a C)  Vpravuji je do pleti pomocí ultrazvukové hlavice, nebo specielních kůr jako jsou mezoterapie. Mezoterapie je vpravování do pleti drobnými vpichy pomocí jednorázového nástvce s jehličkami ,který je nasazený na dermapenu. K léčbě akne, jizviček a pigmentu používám chemický peeling. K těmto specielním ošetřením přistupuji vždy s velkou opatrností a osobním přístupem ke každé klientce. Kosmetiku  vždy doplňuji kosmetickou masáží, kterou jsem si během let vytvořila tzv. na míru každé klientce. Ke svému ošetření užívám i 1 a 2 stupeň Reiki. Energii využívám ke zklidnění a uvolnění klientky, což napomáhá k vyšší účinnosti provedeného kosmetického ošetření.

Juliette Armand má též řešení na míru i na jaro a léto, což jsou kosmetické systémy Chronos, Travma a Opsis, které stanovují optimální ošetření přímo pro Vás jak ve studiu, tak pro domácí péči. 


Všechny  naše služby poskytujeme v příjemném, klidném a krásném prostředí plném růží. Naše studio opustíte nejen krásná, ale i pohlazená a zregenerovaná!