Kosmetický salon Bibiana

 

Vítejte v mém  kosmetickém salonu, které zde v Tehovci existuje již 15 let.

Vznikl po mém dlouholetém působení v oblasti kosmetiky.

Během několika let jsem prošla proškoleními aromaterapeutické masáže, manuelní lymfodrenáže obličeje, laserem, chemickým peelingem, mezoterapií. Jsem členkou Unie kosmetiček, která pravidelně pořádá konference, školení a přednášky z oblasti kosmetiky, ale i psychologie a dalších oborů, které souvisí s prací kosmetičky. Mohu se proto neustále vzdělávat a informovat se o nejnovějších trendech v oboru. 

V kosmetickém salonu preferuji  kvalitní ošetření každé na míru. Pracuji s řeckou kosmetikou Juliete Armand, která neobsahuje parafíny a parabeny, využívá přírodních látek, které jí poskytuje moře i příroda, jako je mořský kolagen, kaviár, různá bahna ale je doplněná též o moderní látky jako jsou biomimetické peptidy,  kys. hyaluronovou, Retinol, antioxidanty ALA (silnější než vit. E a C)  Vpravuji je do pleti pomocí ultrazvukové hlavice, nebo specielních kůr jako jsou mezoterapie. Mezoterapie je vpravování do pleti drobnými vpichy pomocí jednorázového nástvce s jehličkami ,který je nasazený na dermapenu. K léčbě akne, jizviček a pigmentu používám chemický peeling. K těmto specielním ošetřením přistupuji vždy s velkou opatrností a osobním přístupem ke každé klientce. Kosmetiku  vždy doplňuji kosmetickou masáží, kterou jsem si během let vytvořila tzv. na míru každé klientce. Dále spolupracuji s firmou MEDAPREX. Výbornými produkty této firmy doplňuji svá ošetření, zejména mezoterapie a chemické peeliny.  Ke svému ošetření užívám i 1 a 2 stupeň Reiki. Energii využívám ke zklidnění a uvolnění klientky, což napomáhá k vyšší účinnosti provedeného kosmetického ošetření.

Juliette Armand má též řešení na míru i na jaro a léto, což jsou kosmetické systémy Chronos, Travma a Opsis, které stanovují optimální ošetření přímo pro vás jak ve studiu, tak pro domácí péči.

V současné době uvažuji o obohacení mého salonu o čistě přírodní produkty, zejména pečující kosmetiku, a to jak pěstící, tak dekorativní. Jako dekorativní  kosmetiku nyní nabízím kosmetiku Mii, která obsahuje řadu složenou pouze z minerálů, do budoucna bych si ale přála nabízet kompletní sortiment obsahující

květiny a ovoce.


Všechny  naše služby poskytuji v příjemném, klidném a krásném prostředí . Můj salon opustíte nejen krásná, ale i pohlazená a zregenerovaná!